AED

't Lamgat

Datum: donderdag, september 10, 2020
Duur: Volledige dag
LamgatWil je door een groene oase van rust varen, met veel (water)vogels, kies dan deze mooie route vanaf RV Breda door de weilanden naar watersportcentrum ‘t Lamgat. Liefhebbers roeien daarna nog 2 km door naar Zevenbergen, een klein gezellig Brabants stadje en na een rustpauze bij de lokale horeca vaar je dezelfde route terug. Deze instructietocht van 27 km betekent: op het water leren wisselen van plaats in de boot, met je boot manoeuvreren in een krap en winderig haventje en je leert een stukje van het binnenvaartreglement.

Inschrijfkosten voor deze toertocht: geen

Ieder neemt zijn eigen lunch mee. We kijken ter plekke of we van de horeca gebruik kunnen maken.


De inschrijving sluit op 7 september

Kalender doorzoeken