AED

Rondje Breda

Datum: dinsdag, oktober 13, 2020
Duur: Volledige dag
Dit is een instructietocht op T1 niveau, van slechts 17 km in zuidelijke richting over De Mark richting de stad, je kunt dan langs het Spanjaardsgat naar de Nieuwe Haven waar je kan aanleggen. Vervolgens vaar je door de singels, bij het Valkenbergpark kun je aanleggen om van plaats te wisselen. Daarna vaar je door de singels onder veel bruggen door, rond de stad waarna je weer terug uitkomt bij het Spanjaardsgat. Hier kan je aan wal gaan voor een drankje op het terras en na afloop is het nog 6 km terug roeien naar Terheijden. Voor wie zijn kennis en vaardigheden voor het toerroeien wil opdoen is deze tocht een aanrader. Je doet ervaring op betreffende het sturen bij het nemen van bochten, bruggen en hindernissen, het wegvaren en aanleggen zonder vlot, en de hele logistiek die bij een toertocht komt kijken.

Inschrijfkosten voor deze toertocht: geen.
Ieder neemt zijn eigen lunch mee. We kijken ter plekke of we van de horeca gebruik kunnen maken.

Digitaal inschrijven via: website

Deze tocht wordt in 2020 2 keer geroeid, de sluiting van de inschrijving voor Rondje Breda op 13 oktober sluit op 5 oktober en voor het rondje Breda op 17 oktober sluit de inschrijving op 12 oktober.Breda toer1

Kalender doorzoeken