Regiowedstrijd Breda

Datum: zondag, september 19, 2021
Duur: Volledige dag

Regiowedstrijd Breda

Op zondag 19 september vindt de ZRB Regiowedstrijd voor de jeugd plaats bij RV Breda. er komen dan in totaal zo’n 100 jeugdleden van alle roeiverenigingen “beneden de rivieren” die zich een hele dag meten in nummers variërend van skiff tot C4. Er wordt fanatiek geroeid maar het is ook een gezellige happening met veel jeugdleden en begeleidende ouders.

Daarom is roeien voor andere leden van  RV breda vanaf 10 uur tot 17.00 uur niet mogelijk. Gelieve er ook rekening mee te houden dat het druk is op de sociëteit en het terrein en er geen ruimte is voor ander activiteiten. De organisatie is in handen van de jeugdcommissie en ouders, maar leden die willen helpen zijn zeer welkom.

regiowedstrijd 2

Kalender doorzoeken